Terminarz 2016

1 kolejka - 24 kwietnia - Galeria Echo Kielce

Metal Fach LP Sokółka

 

pauzuje

GNT Allinone Mikołów

14:5

Green Club Gdańsk

ERG Bieruń Folie Bieruń

10:14

Hades Poznań

Nosan Kielce

14:1

Frame Łódź

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

8:14

Konsalnet Warszawa

2 kolejka - 21 maja - Galeria Echo Kielce

Konsalnet Warszawa

 

pauzuje

Frame Łódź

7:14

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

Hades Poznań

6:14

Nosan Kielce

Green Club Gdańsk

4:14

ERG Bieruń Folie Bieruń

Metal Fach LP Sokółka

14:9 

GNT Allinone Mikołów

3 kolejka - 22 maja - Galeria Echo Kielce

GNT Allinone Mikołów

 

pauzuje

ERG Bieruń Folie Bieruń

14:7 

Metal Fach LP Sokółka

Nosan Kielce

14:6 

Green Club Gdańsk

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

12:14 

Hades Poznań

Konsalnet Warszawa

14:5 

Frame Łódź

4 kolejka - 18 czerwca - Galeria Echo Kielce

Frame Łódź

 

pauzuje

Hades Poznań

8:14 

Konsalnet Warszawa

Green Club Gdańsk

3:14 

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

Metal Fach LP Sokółka

9:14 

Nosan Kielce

GNT Allinone Mikołów

6:14 

ERG Bieruń Folie Bieruń

5 kolejka - 19 czerwca - Galeria Echo Kielce

ERG Bieruń Folie Bieruń

 

pauzuje

Nosan Kielce

14:4

GNT Allinone Mikołów

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

14:9

Metal Fach LP Sokółka

Konsalnet Warszawa

14:2

Green Club Gdańsk

Frame Łódź

 10:14

Hades Poznań

6 kolejka - 17 września

Hades Poznań

 

pauzuje

Green Club Gdańsk

 9:14

Frame Łódź

Metal Fach LP Sokółka

 3:14

Konsalnet Warszawa

GNT Allinone Mikołów

4:14

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

ERG Bieruń Folie Bieruń

14:8

Nosan Kielce

7 kolejka - 18 wześnia

Nosan Kielce

 

pauzuje

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

9:14

ERG Bieruń Folie Bieruń

Konsalnet Warszawa

14:6

GNT Allinone Mikołów

Frame Łódź

 4:14

Metal Fach LP Sokółka

Hades Poznań

14:6

Green Club Gdańsk

8 kolejka - 12 listopada

Green Club Gdańsk

 

pauzuje

Metal Fach LP Sokółka

11:14

Hades Poznań

GNT Allinone Mikołów

14:6 

Frame Łódź

ERG Bieruń Folie Bieruń

12:14 

Konsalnet Warszawa

Nosan Kielce

14:12 

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

9 kolejka - 13 listopada

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

 

pauzuje

Konsalnet Warszawa

14:13 

Nosan Kielce

Frame Łódź

1:14 

ERG Bieruń Folie Bieruń

Hades Poznań

14:10 

GNT Allinone Mikołów

Green Club Gdańsk

11:14 

Metal Fach LP Sokółka