Klubowe Turnieje Ligowe - aktualności
Poniedziałek 05.02.2018
Finał Amatorskiej Ligi Bilardowej "ALibi"
Adrian Glejzer dopiął swego
W niedzielę 4 lutego odbył się finał kolejnej edycji ALIBI. W całym cyklu brało udział 14 osób, ale tylko 8 z nich mogło cieszyć się z awansu do Mastersa. Graliśmy w odmianę 8-bil do 5 wygranych partii.
Na poczatku z turniejem musieli pożegrać się Erwin Barczewski oraz Maciej Wrześniewski, zajmując tym samym 7 miejsce. Po kilku godzinach na 5 miejscu uplasowali się Marian Jakubczyk i Mariusz Słowik. Trzecie miejsce to Krzysztof Głowacz i po długim boju Marcin Pajda. Finał zapowiadał się bardzo ciekawie , ponieważ był to rewanż za kilka meczy wstecz. Mierzyli się Anna Trawka i Adrian Glejzer. Warto dodać, że oboje grali już w poprzednich edycjach w finałach Alibi.
Tym razem lepszy okazał się Adrian Glejzer , który wygrał 5:1. Adrain od kilku edycji regularnie melduje się na podium ale to pierwsze jego zwycięstwo. Niestety zgodnie z nowym regulaminem Adriana czeka jeden sezon pauzy w turnieju, zapraszamy jednak do przekraczania kolejnych granic i wdrapaniu się na podium np. w SuperLidze Bilardowej.
Wszystkim finalistom dziękujemy i gratulujemy awansu do finału. Już wkrótce rozpocznie się kolejny cykl na który już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich bilardowych zapaleńców.
powrót