Klubowe Turnieje Ligowe - aktualności
Piątek 26.02.2016
V Otwarte Studenckie Mistrzostwa Kielc w Pool Bilard
W Kieleckim Centrum Bilardowym reaktywujemy turniej studencki !!!
Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich studentów. Poniżej przedstawiamy szczegółowy regulamin rozgrywek : 

1. Organizator

Kieleckie Centrum Bilardowe "Contact"

2. Uczestnicy:

W turnieju mogą wziąć udział wszyscy studenci z ważną legitymacją studencką, którzy nie posiadają lub nie posiadali licencji zawodnika Polskiego Związku Bilardowego, zgłoszą swój udział w terminie zapisów, zostaną dopuszczeni do udziału w zawodach przez Dyrektora Turnieju i dokonają opłaty startowej.

3. Miejsca:

Kieleckie Centrum Bilardowe, ul. Plac Moniuszki 2B (budynek KCK) 25-334 Kielce

4.Warunki sportowe:

Turniej odbywał się będzie w dwóch etapach. Pierwszym etapem będą pojedynki w grupach(do 2 lub 3 wygranych partii), których ilość będzie zależna od frekwencji. O pozycji w grupie decyduje kolejno: liczba wygranych pojedynków, stosunek wygranych partji do przegranych, bezpośredni pojedynek. Drugi etap turniej finałowy: 2 lub 3 najlepszych zawodników z każdej grupy awansuje do turnieju finałowego który będzie rozgrywany systemem 2KO + puchar według przepisów Polskiego Związku Bilardowego (do 2 lub 3 wygranych partii). Zawody odbywać się będą w odmianę pool bilarda 8-bil zgodnie z przepisami PZBil. Mecze będą rozgrywane na stołach 9 stopowych.

5. Plan Mistrzostw

Miejsce zapisów Kieleckie Centrum Bilardowe czynne codziennie od 12 do 24. Zapisy do mistrzostw prowadzone będą do 14.03.2016 do godziny 22.00 w Kieleckim Centrum Bilardowym. Rozgrywki grupowe: od 15 marca do 24 maja.
Turniej finałowy 27 maja 2016 roku.

6. Aktualne wyniki:

Tabele poszczególnych grup będą aktualizowane przynajmniej 2 razy w tygodniu. Pełna lista grup wraz z wynikami będzie dostępna na stronie internetowej www.bilard.kielce.pl

8. Opłaty startowe:

Osoba pragnąca uczestniczyć w mistrzostwach musi dokonać opłaty startowej w wysokości 25 zł

9.Nagrody:

Dla Wszystkich uczestników przewidziane nagrody są nagrody pocieszenia. Dla finalistów nagrody dodatkowe + nagrody rzeczowe i puchary dla najlepszej czwórki zawodów. Wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na turniej " Masters" połączony z imprezą na zakończenie mistrzostw. Dodatkową atrakcją dla finalistów będzie pokaz tricków bilardowych w wykonaniu Mistrza Polski w tej dziedzinie Ziemowita Janaszka

10.Sponsorzy:

Nagrody dla najlepszych zostaną ufundowane przez Multikino, Mak Marketing, Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach i firme Trofea Sport Poland. Trunki i posiłki na turniej finałowy dostaarczą: Pizzeria "Sie Kręci", firma Sobieski i Kampania Piwowarska S.A. Stoły do gry podczas rozgrywania zawodów udostęoni : Świętokrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe.

11. Dyrektor Turnieju:

Jan Niewęgłowski klub@tvsports.pl

11. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy i zarządzenia ŚSBil oraz Dyrektora Turnieju.

 

 

powrót