Amator Challenge - aktualności
Wtorek 10.01.2017
Bilard Sport Amator Challenge I
"Pasta" wygrywa "Amatora
W minioną niedzielę w Kieleckim Centrum Bilardowym Contact rozegrana została pierwsza eliminacja do Mistrzostw Polski Amatorów. W turnieju wzięło udział aż 26 osób , ale tylko 8 z nich mogło cieszyć się kwalifikacją do rundy pucharowej. V miejsce zajęli Piotr Maurycy, Łukasz Banasik oraz dwóch juniorów : Jeremi Nowak i Michał Adamczyk. Najniższym stopniem na podium musieli pocieszyć się Maciej Życiński oraz Paweł Mazur. W wielkim finale walka toczyła się aż do ostatniej partii. I tak z wynikiem 4:3 Robert Pasternak pokonał swojego klubowego kolegę Jana Niewęgłowskiego. Wielkie gratulacje dla niego, i życzymy utrzymania tej dobrej dyspozycji jaką prezentuje w ostatnich miesiącach. Już teraz zapraszamy na II turniej, który odbędzie się niebawem .