TVsports.pl Cup - aktualności
Czwartek 20.05.2021
I Memoriał Mirosława Piróga
Na 2 eliminacji w tym roku zamierzamy uczcić pamięć zmarłego rok temu Mirka wyniki>>> transmisja live>>>To już rok minął odkąd pożegnaliśmy naszego kolegę i wielkiego pasjonata sportu bilardowego Mirosława Piróga. Chcąc uczcić pamięć Mirka, postanowiliśmy majową edycję Grand Prix Gór Świętokrzyskich nazwać "Memoriałem Mirosława Piróga". Stowarzyszenie oraz rodzina zmarłego zapraszają zatem 30 maja do Kieleckiego Centrum Bilardowego.

 UWAGA !!! Wyjątkowo zapisy przyjmowane będą tylko i wyłącznie osobiście do godziny 11:00. Nie ma możliwości zapisu drogą telefoniczną ani żadną inną niż osobiście na miejscu. Przypominamy również o regulaminowym stroju !!! 

Nagrody : 
W wypadku gdy na turnieju zjawi się 23 lub więcej uczestników pula zależna będzie od frekwencji i ilości uzbieranych wpisowych. Przy takim scenariuszu na nagrody idzie cała uzbierana pula minus VAT czyli 23%. Przykładowo jeżeli zgłoszą się 23 osoby to będzie ona wynosiła sumę opłat startowych 35 zł x 23 osoby 805 zł minus “VAT” 23 % czyli 620 zł. A jeżeli na zawody zgłosi się 50 osób to 1.750 zł minus 23 % czyli 1347 zł. Kwota która pozostanie po odjęciu 23% zostanie podzielona w następujący sposób : 

1 miejsce – puchar + 50 % puli 
2 miejsce – puchar + 25% puli 
3 miejsce – puchar + 12,5 % puli 

 nagrody zostaną zaokrąglone w górę lub w dół do 5 lub 10 zł 

W turnieju nie zabraknie również dotychczasowych atrakcji dodatkowych jak turniej "lucky looser" oraz zabawy Jackpot w której uzbierane jest na ten moment 515 zł !!!

Wpisowe w tym sezonie wynosi dla wszystkich 35 zł 

 Przypominamy również o regulaminowym stroju: ciemne wizytowe spodnie i buty oraz koszulka polo lub koszula, kamizelka i krawat albo mucha. Dyrektor Turnieju nie dopuści zawodnika do gry w przypadku braku przepisowego ubioru. Będzie on bardzo restrykcyjnie weryfikowany.

Zapraszamy do lektury pełnego REGULAMINU 

 Miejsce rozgrywek: Kieleckie Centrum Bilardowe, Kielce, pl. Moniuszki 2B 
 II eliminacja zostanie rozegrana w 8 bil 
 Start godz. 11.00, klub czynny od 10.00, zapisy od 10:30.
Zapraszamy serdecznie!
powrót