Kieleckie Centrum Bilardowe - aktualności
Poniedziałek 13.07.2015
Summer Cup II Eliminacja
Robert Pasternak najlepszy w "8-kę"
W niedzielę 12 lipca rozegraliśmy drugi turniej wakacyjny, tym razem w odmianę 8 bil. Na starcie stanęło 19 zawodniczek i zawodników. Widać spory progres we frekwencji co bardzo nas cieszy Emotikon smile. Zanim doszło do ostatecznych rozstrzygnięć szansę do rozbicia Jackpota otrzymał... i tu UWAGA.. Nie Adam Ściga !!! Szczęściarzem(tylko pozornym) tym razem okazał się Jan Niewęgłowski który w pięknym stylu zapakował białą z rozbicia i pula 105 zł przechodzi na kolejny turniej Emotikon smile. Jedną z niespodzianek turnieju można nazwać szybką porażkę Łukasza Banasika, którego z turnieju wyeliminowała Anna Trawka. Ania ostatecznie zajęła wysokie 9 miejsce. Gratulujemy Emotikon smile . Na Wysokich 5-tych miejscach udział zakończyli Łukasz Śliz, Mikołaj Ściga, Krzysztof Głowacz i Uwaga !! Katarzyna Kos !! Kasia była bardzo blisko sprawienia jeszcze większej sensacji, lecz przy stanie 3:0 dla niej w pojedynku z Adamem Ścigą, Kasia opadła z sił i ostatecznie przegrała 4:3. Mimo to wielkie brawa za 5 miejsce. Na najniższym stopniu podium meldują się zawodnicy, którzy mieli chrapkę na zaserwowanie nam powtórki z poprzedniego turnieju i spotkanie się w finale. Chodzi tu o Jana Niewęgłowskiego i Piotra Kucharskiego. Piotrek nadspodziewanie gładko uległ Adamowi Ścidze 0:4, a Janek Robertowi Pasternakowi 1:4. Finał to świetny występ Roberta który po bezbłędnej grze odrabia tzw. "Fory" wyrównując na 2:2. Ostateczny wynik to 4:3 dla Roberta i to on może cieszyć się nagrodą za 1 miejsce. Liderem rankingu pozostaję Jan Niewęgłowski. Poniżej przedstawiamy aktualny ranking.