Aktualności
Środa 20.06.2018
Bilardowa Ekstraklasa 2018
Od piątku do niedzieli (22-24 czerwca) w Galerii Echo w Kielcach rozegrane zostaną trzy kolejki Bilardowej Ekstraklasy Polskiego Związku Bilardowego. Łącznie odbędzie się 12 spotkań.
W dwóch z nich zobaczymy zawodników Nosanu Kielce. W piątek zagrają z beniaminkiem HG Solutions Gdynia. W sobotę (w hicie kolejki) rywalem sześciokrotnych mistrzów Polski będzie natomiast wicemistrz Polski z 2016 roku DSB tianDe Lubin mający w swym składzie trzech mistrzów Polski.  Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 12.00.

To bardzo ważne spotkania i aby marzyć o tytule mistrza Polski w tegorocznych rozgrywkach podopieczni Bogdana Wołkowskiego muszą zdobyć komplet punktów. Zespól z Kielc wystąpi w składzie: Tomasz Kapłan, Karol Skowerski, Michał Turkowski, Bartosz Rozwadowski.

Hitem piątkowych spotkań będzie pojedynek Konsalnetu Warszawa z zawodnikami z Lubina. W niedzielę natomiast najciekawiej zapowiada się spotkanie Hadesu Poznań z zespołem z Lubina.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu bilardowego do 9.000 do 19.00 do Galerii Echo ( poziom -1 ) gdzie stanie stół bilardowy.

Przy stole będzie można zobaczyć wielu medalistów mistrzostw Polski, Europy i świata.

Transmisja na żywo na www.tvsports.pl. Wyniki oraz wykaz spotkań na http://bilard-sport.pl/liga/terminarz_ekstraklasa.php
powrót