Aktualności
Wtorek 05.06.2018
TvSports Cup - V eliminacja
Mateusz Stefańczyk najlepszy w 5 eliminacji
W ostatnią niedzielę 3 czerwca rozegraliśmy 5 z 9 turnieów zaliczanych do cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich TvSports Cup. Najlepszy okazał się Mateusz Stefańczyk. Zawodnik i jednocześnie jeden z szefów 1-ligowego idoslubu.pl Kielce pokonał w finale klubowego kolegę Macieja Życińskiego. Trzecie miejsca zajęli : Debiutujący na podium naszego turnieju, młody zawodnik z Krakowa Jakub Kowalczyk oraz po raz trzeci - trzeci w tym sezonie Piotr Maurycy. Swojej szansy na rozbicie puli jackpot nie wykorzystał Piotr Kucharski, nie wbijając żadnej bili z rozbicia, a najlepszy w turnieju Lucky Looser okazał się najmłodszy zawodnik turnieju Jakub Chrobot który dzień wcześniej wygrał międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików. Kolejny turniej 8 lipca - tym razem będzie to Puchar Prezesa ŚSport. Do zobaczenia