Aktualności
Wtorek 27.06.2017
International Billiard Festival 2017
Już jutro początek Międzynarodowego Bilardowego Festiwalu
W Hali Legionów i Kieleckim Centrum Bilardowym Contact rozegrana zostanie tegoroczna edycja International Billiard Festival. Impreza składać się będzie z 6 niezależnych turniejów a udział w nim weźmie ponad 300 zawodników z kraju i zagranicy.


W środę 28 czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Europy Zachodniej w Piramidę, które potrwają do soboty 1 lipca. Również w środę rozegrany zostanie turniej Junior Tour, który tym razem będzie miał charakter międzynarodowy. Wśród 110 zawodników i zawodniczek zobaczymy bilardzistów z Litwy, Bułgarii, Ukrainy, Białorusi i Słowacji.

W czwartek 29 czerwca do waliki ruszą panowie w kategorii Old Boys. Przez 2 dni w Hali Legionów rozgrywane będą Mistrzostwa Polski w 8-bil i 9-bil.

W piątek 30 czerwca rozpocznie się Puchar Polski Kobiet. Podobnie jak w przypadku Junior Tour, w turnieju zagrają bilardzistki z zagranicy.

W sobotę 1 lipca czeka nas przedostatnia odsłona Bilardowego Festiwalu. W Dynamic Best of East - Polish 9-ball Open zagra ponad 90 zawodników. Tym, którym nie uda się awansować do strefy pucharowej, w niedzielę zaplanowany jest turniej pocieszenia - Grand Prix Gór Świętokrzyskich.

Międzynarodowy Bilardowy Festiwal transmitowany będzie na żywo w Internecie. Relacja będzie dostępna na stronie TVsports.pl. 3 mecze Dyamic Best of East wyemituje w późniejszym terminie stacja SPORTKLUB.

Wyniki (tabele gier) dostępne będą na stronach bilard-sport.pl i tournamentservice.net:

- Mistrzostwa Europy Zachodniej w Piramidę
- EEBC Junior Cup - kategoria chłopców
- EEBC Junior Cup - kategoria dziewcząt
- Mistrzostwa Polski Old Boys - 8-bil
- Mistrzostwa Polski Old Boys - 9-bil
- Międzynarodowy Puchar Polski Kobiet
- Dynamic Best of East - Polish 9-ball Open
powrót