Aktualności
Poniedziałek 13.05.2013
Dynamic Best of East. Kielczanie rządzili w Pradze.
Drugie w tym roku zawody z cyklu Dynamic Best of East zdominowali reprezentanci Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Bilardowego. Turniej wygrał Tomasz Kapłan, który w finale pokonał Karola Skowerskiego (obaj Nosan Galeria Echo Kielce) 7:3.
Pod nieobecność zwycięzcy Polish 10-ball Open - Wojtka Szewczyka - Skowerski został liderem rankingu tegorocznego cyklu. Tomasz Kapłan jest w tej chwili sklasyfikowany na drugiej pozycji. W zawodach w praskim centrum handlowym Harfa wzięło udział 68 bilardzistów. Najlepiej spisali się oczywiście Polacy, którzy zajęli całe podium. Brązowe medale powędrowały więc do Mariusza Skonecznego i Marka Derka.

Kolejny turniej z cyklu Dynamic Best of East dopiero w lipcu. Najlepsi bilardziści "Wschodu" spotkają się w Bułgarii. Z pewnością nie zabraknie tam licznej ekipy Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Bilardowego.