Aktualności
Środa 19.11.2014
World Pool Masters
Karol Skowerski na podium Światowego Turnieju Mistrzów!

Bardzo dobry występ zanotował Karol Skowerski (Nosan Kielce) w tegorocznym starcie w zawodach World Pool Masters. Zwycięzca zawodów z 2012 roku zajął tym razem trzecie miejsce ulegając w półfinale reprezentantowi Grecji N. Ekonomopoulosowi 3-8. W pierwszej rundzie nasz reprezentant pokonał drużynowego mistrza świata Wang Can z Chin 8-6. W drugiej okazał się lepszy od pogromcy mistrza świata Włocha D. Corrieri wygrywając 8-3  Zawody wygrał  reprezentant USA Shane V. Boening zwyciężając w finale 8-2.

Zawody organizowała firma Matchroom a retransmisję będzie można zobaczyć wkrótce na antenie Sport Klubu. Mamy jednak nadzieję, że tym razem komentarzem zmagań bilardzistów dla tej stacji zajmie się ktoś inny. Jakość komentującego bilard na tym kanale jest bowiem poniżej jakiejkolwiek krytyki i przysparza sportowi bilardowemu tylko wiele szkody tak samo jak stacji nadającej program.

Podziękowania za pomoc podczas zawodów składamy Krzysztofowi Mysiorowi,  a za wsparcie menedżerskie Grzegorzowi Nowakowi.  Naszemu zawdonikowi kibicował również Leszek Blumczyński. Ogromne gratulacje dla firmy Matchroom Sport za organziację kolejnej imprezy bilardowej na najwyższym światowym poziomie.