Liga Biznesu - aktualności
Wtorek, 29.10.2013
Świętokrzyska Bilardowa Liga Biznesu
Walka o o tytuł Mistrza Ligi Biznesu 2013 wkroczyła w decydującą fazę. W poniedziałek rozegrano pierwszą rundę spotkań ćwierćfinałowych. Wszystkie cztery pojedynki miały bardzo wyrównany przebieg. Trzy z czterech zakończyły się wynikiem 8-6. Jedynie w spotkaniu pomiędzy ekipą Nosan z Becher & HSD padł wynik 8-5.
czytaj więcej
Środa, 09.10.2013
Świętokrzyska Liga Biznesu
W poniedziałek zakończyła się pierwsza runda spotkań. Pierwsze miejsce zajęła ekipa Cover. Na kolejnych pozycjach znalazły się drużyny: Jędrzejów, Nosan, Contact O/K, Kruk&Rad-Bud, Becher&HSD, Noma idoslubu.pl i Domgoss.
czytaj więcej
Środa, 11.09.2013
Świętokrzyska Bilardowa Liga Biznesu
W poniedziałek po przerwie wakacyjnej zostały wznowione rozgrywki ligi biznesu. Po tym jak większość spotkań VIII kolejki została przełożona na inne terminy, z pięciu planowych pojedynków rozegrano tylko dwa.
czytaj więcej
Poniedziałek, 02.09.2013
Świętokrzyska Bilardowa Liga Biznesu
Po ponad dwumiesięcznej przerwie już w najbliższy poniedziałek o godzinie 18.30 zostaną wznowione rozgrywki ligi biznesu.
czytaj więcej
Środa, 12.06.2013
Liga Biznesu
Echo Investment Kielce wygrywa z Nomą idoslubu.pl
czytaj więcej
Poniedziałek, 27.05.2013
Liga Biznesu - relacja z piątej kolejki
Zespół Jędrzejów z kompletem punktów przewodzi w tabeli Ligi Biznesu. W spotkaniach piątej kolejki byliśmy świadkami kilku niespodzianek. Z trzech drużyn, które do tej pory miały na swoim koncie wszystkie wygrane spotkania, pozostał tylko Jędrzejów. W meczu rozegranym awansem ekipa ta pokonała Contact O/K 8-2.
czytaj więcej
Poniedziałek, 13.05.2013
Liga Biznesu - relacja z czwartej kolejki
W Świętokrzyskiej Bilardowej Ligi Biznesu rozegrano blisko połowę spotkań rundy zasadniczej. Jak do tej pory bardzo dobrze radzą sobie ekipy Jędrzejów, Cover i Nosan, które zgromadziły na swoim koncie komplet punktów. W poniedziałkowych meczach czwartej kolejki zespół Jędrzejów pokonał Becher & HSD 8-6.
czytaj więcej
Poniedziałek, 22.04.2013
Liga Biznesu - trzecia kolejka
Za nami trzecia kolejka spotkań w Świętokrzyskiej Bilardowej Lidze Biznesu. Z pięciu zaplanowanych na ten dzień spotkań odbyły się tylko dwa. Wcześniej poznaliśmy wynik meczu rozegranego awansem, w którym Jędrzejów pokonał zespół Kruk & Rad-Bud 8-5. W poniedziałkowych pojedynkach TVP Kielce pokonało Echo Investment Kielce 8-4, a Nosan wygrał z Domgossem 8-6. Szczególne powody do zadowolenia może mieć drużyna TVP Kielce, która w tym roku osiąga o wiele lepsze wyniki niż to miało miejsce w sezonie 2012. Po wyrównanym spotkaniu w pierwszej kolejce, w którym nieznacznie uległa drużynie Nosanu 8-6, przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo. Mecz z ekipę Echo Investment Kielce rozpoczął ''trener zespołu mediów'' Edward Janaszek, który pokonał Karola Zaleckiego 3-1. W dziesiątkę pojedynek miał bardzo wyrównany przebieg. Mecz pomiędzy Pawłem Staszewskim z Wojtkiem Stachurą (Echo Investment Kielce) zakończył się remisem 2-2. W odmianę 9 bil Leszek Salva pokonał Mirka Nowaka 2-1, po którym zespół mediów prowadził 7-4. W ostatnim pojedynku, o ósmy punkt, Edward Janaszek w parze Pawłem Staszewskim pokonali team Wojtek Stachura, Paweł Chromik 1-0 ustalając wynik spotkania na 8-4.
czytaj więcej
Strona 8 z 9
| 1 ... | 6 | 7 | 8 | 9 |