Liga Biznesu - aktualności
Czwartek, 18.02.2021
Beniaminek mistrzem? Niecodzienna sytuacja w Lidze Biznesu
Prawdopodobnie nikt nie będzie zaskoczony, jeśli i przy okazji podsumowania Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu 2020 pojawią się słowa „pandemia”, „koronawirus”, czy „covid-19”. Także i te rozgrywki zostały zredefiniowane przez wydarzenia, które opanowały świat w minionym roku.
czytaj więcej
Środa, 01.07.2020
Lider w formie. Debiutant zgarnia pełną pulę
Za nami druga kolejka Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu, podczas której rozegrane zostały kolejne cztery spotkania. Wśród nich nie zabrakło hitowego starcia między wicemistrzem poprzedniego sezonu – IC Project, a silną Pogodą dla Bogaczy.
czytaj więcej
Wtorek, 09.06.2020
Z trzymiesięcznym opóźnieniem, ale jednak! Ruszyła kolejna Liga Biznesu
Za nami inauguracja Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Pierwotnie rozgrywki miały ruszyć w połowie marca, co skutecznie uniemożliwiła ogólnoświatowa pandemia koronawirusa. Sport zamarł i wiele imprez zostało odwołanych, zaś sezony rozgrywkowe zakończone przed czasem. Jednak coroczna Liga Biznesu właśnie wróciła do gry.
czytaj więcej
Czwartek, 09.01.2020
Rewelacja rozgrywek ze srebrem. Nosan Control Bil obronił tytuł
Emocje związane ze Świętokrzyską Amatorską Bilardową Ligą Biznesu trzymały się na najwyższym poziomie do ostatniej wbitej bili. Biznesowe zmagania, które trwały niemalże cały 2019 rok, właśnie dobiegły końca. W wielkim finale broniący tytuł Nosan Control Bil pokonał Idealię 8:5.
czytaj więcej
Piątek, 27.12.2019
Towarzysko przed wielkim rozstrzygnięciem „Biznesu”
Przed nami już tylko finał Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Wiemy już, że w ostatnim starciu tegorocznych rozgrywek biznesowych zmierzą się ze sobą ekipy Nosan Control Bil oraz Idealia. Czas między półfinałami, a ostatnią partią przeznaczony został na towarzyski turniej środowisk biznesowych oraz medialnych.
czytaj więcej
Środa, 30.10.2019
Liga Biznesu wkracza w półfinały. Pierwsze mecze w listopadzie
To już ostatki tegorocznej Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu, która po rundzie zasadniczej, oraz meczach ćwierćfinałowych, weszła w ostateczną fazę. Tym razem do półfinałów rozgrywek dostały się zespoły Nosan Control Bil, Contact O/K, Idealia oraz CKsport.pl.
czytaj więcej
Piątek, 18.10.2019
Zobacz zdjęcia z ostatniej kolejki rundy zasadniczej Ligi Biznesu
To była emocjonująca końcówka Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu, w której murowani faworyci potwierdzili swoją dominację na stole. Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerii zdjęć z ósmego rozdania Ligi Biznesu.
czytaj więcej
Czwartek, 17.10.2019
Przed nami kolejne ćwierćfinałowe starcia. Liga Biznesu wkracza w końcową fazę
Część zasadnicza biznesowych rozgrywek zdominowana została przez ekipę Idealia, która w ośmiu meczach zgarnęła łącznie 19 punktów. Tuż za nią, z 15 oczkami, uplasował się Nosan Control Bil. Podium tej rundy zamyka Contact O/K.
czytaj więcej
Strona 1 z 12
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | ... 12 |