Liga Młodzieżowa - aktualności
Piątek, 25.10.2013
II Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Pool Bilard
Aleksandra Dulewicz (UKS Przyłogi) w kategorii dziewcząt, Damian Dryja (UKS Miłek Chotel Czerwony) w grupie juniorów młodszych oraz Sebastian Sobierajski (UKS Żaczek Połaniec) wśród juniorów najlepszymi zawodnikami II Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego w Pool Bilard.
czytaj więcej
Wtorek, 15.10.2013
II Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Pool Bilard
Regulamin Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego w Pool Bilard
czytaj więcej
Wtorek, 08.10.2013
Świętokrzyska Liga Młodzieżowa
Relacja z IV kolejki Świętokrzyskiej Bilardowej Ligi Młodzieżowej
czytaj więcej
Sobota, 06.07.2013
Świętokrzyska Młodzieżowa Liga Bilardowa 2013
W Kieleckim Centrum Bilardowym rozegrano trzecią kolejkę młodzieżowej ligi bilardowej. W ostatnim przed wakacjami turnieju wzięło udział blisko osiemdziesięciu zawodników. Wcześniej jednak za nim rozpoczęły się mecze, podczas otwarcia zawodów została przedstawiona grupa zawodników, która uczestniczyła w międzynarodowym turnieju na Słowacji - International EBC Junior Cup Trencin 2013.
czytaj więcej
Wtorek, 12.03.2013
Świętokrzyska Młodzieżowa Liga Bilardowa 2013
W ostatni wtorek w Kieleckim Centrum Bilardowym młodzi bilardziści rozpoczęli siódmy sezon rozgrywek Świętokrzyskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej. Pomimo problemów z jakimi borykają się kluby to w zawodach zobaczyliśmy blisko osiemdziesięciu zawodników. Wysoka frekwencja pokazuje, że bilard nadal cieszy się sporym zainteresowaniem wśród uczniów. Na ten fakt zwrócił uwagę prezes PZBil Grzegorz Kędzierski, który uczestniczył w ceremonii otwarcia turnieju.
czytaj więcej
Strona 5 z 5
| 1 ... | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »