TVsports.pl Cup - aktualności
Środa, 26.06.2013
Contact Cup 2013
Przed nami kolejny turniej zaliczany do cyklu Contact Cup 2013. Tym razem jak każdego roku w pierwszy weekend lipca zagramy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia.
czytaj więcej
Poniedziałek, 10.06.2013
Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup
W niedzielę 9 czerwca 2013 w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się piąty tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup. Na półmetku rozgrywek do rywalizacji w odmianę 8-bil zgłosiły się 42 osoby, w tym ulubieńcy wszystkich, najmłodsze rodzynki, bilardowy narybek – Martyna Bęben i Szymon Błażej. Cieszy nas też obecność młodych Pań z Połańca – Anety Grzyb i Moniki Domagały. Niestety tym razem młodzież szybko musiała uznać wyższość starszej braci bilardowej. Ale sukcesy młodzieży, których serdecznie życzymy, na pewno nadejdą.
czytaj więcej
Poniedziałek, 13.05.2013
Contact Cup 2013
Dariusz Nowicki zwycięzcą czwartego turnieju. W niedzielę 12 maja w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się czwarty tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup 2013. Do gry w odmianę 9-bil stanęło trzydziestu dziewięciu zawodników.
czytaj więcej
Poniedziałek, 22.04.2013
Contact Cup - trzecia eliminacja
W niedzielę 14 kwietnia w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się trzeci tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich ''Contact Cup'' 2013. Mimo wiosennej aury sprzyjającej bardziej pierwszym plenerowym imprezom do rywalizacji przystąpiło aż 54 zawodników. Największą niespodzianką turnieju był świetny występ bardzo młodego zawodnika z Tarnowa. Dziewięcioletniemu Szymonowi Błażejowi kibicowali wszyscy obecni w klubie. Ten doping poniósł go aż do 5 miejsca. Tym samym Szymon zdobył swój pierwszy puchar w krótkiej, paromiesięcznej karierze. Również młody kielecki gracz, który niedawno pojawił się w światku bilarda zanotował dobry występ. Wiktor Misiak zajął 17 miejsce, ale po drodze pokonywał zawodników o dwie klasy wyżej.
czytaj więcej
Poniedziałek, 18.03.2013
Contact Cup 2013 - Puchar pojechał do Tarnowa
W niedzielę 17 marca w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się drugi tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup 2013. Tym razem rozgrywany był w odmianę 8-bil. Na starcie stanęło sześćdziesięciu trzech zawodników, znów wysoka frekwencja i nowe twarze, bardzo cieszymy się, że dołączyły do nas młode zawodniczki z Połańca - Aneta Grzyb, Monika Domagała i Roksana Siekierska - a także drugoligowcy z Łodzi Tomasz Malinowski, Przemysław Śpiewak i Sebastian Batkowski.
czytaj więcej
Środa, 13.02.2013
Łukasz Banasik wygrał pierwszą edycję Contact Cup
W niedzielę 10 lutego w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się pierwszy tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup. Do rywalizacji w odmianę 9-bil zgłosiła się ogromna rzesza miłośników bilarda, tych dobrze znanych jak i wiele nowych twarzy. Na starcie stanęło aż 68 zawodników. Nie tylko bilardziści z Kielc ale również z Ostrowca Świętokrzyskiego, Radomia, Tarnowa, Łodzi, Warszawy i kilku miast śląska. Przed rozpoczęciem Dyrektor Turnieju w związku z dobrymi wynikami w zeszłorocznej edycji postanowił nagrodzić awansem do wyższej grupy zawodowej kilka osób, m.in. Agatę Sidło i Dariusza Rogalę ale ponoć na tym nie koniec... szykują się po dobrym występie kolejne awanse.
czytaj więcej
Strona 13 z 13
| 1 ... | 10 | 11 | 12 | 13 | następna »