Aktualności
Poniedziałek, 13.05.2013
Liga Biznesu - relacja z czwartej kolejki
W Świętokrzyskiej Bilardowej Ligi Biznesu rozegrano blisko połowę spotkań rundy zasadniczej. Jak do tej pory bardzo dobrze radzą sobie ekipy Jędrzejów, Cover i Nosan, które zgromadziły na swoim koncie komplet punktów. W poniedziałkowych meczach czwartej kolejki zespół Jędrzejów pokonał Becher & HSD 8-6.
czytaj więcej
Poniedziałek, 13.05.2013
Dynamic Best of East. Kielczanie rządzili w Pradze.
Drugie w tym roku zawody z cyklu Dynamic Best of East zdominowali reprezentanci Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Bilardowego. Turniej wygrał Tomasz Kapłan, który w finale pokonał Karola Skowerskiego (obaj Nosan Galeria Echo Kielce) 7:3.
czytaj więcej
Poniedziałek, 13.05.2013
Contact Cup 2013
Dariusz Nowicki zwycięzcą czwartego turnieju. W niedzielę 12 maja w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się czwarty tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup 2013. Do gry w odmianę 9-bil stanęło trzydziestu dziewięciu zawodników.
czytaj więcej
Poniedziałek, 06.05.2013
Mistrzostwa Polski Juniorów
Nosan Galeria Echo zwycięża w klasyfikacji medalowej! Zawodnicy Nosanu Galeria Echo Kielce zwyciężyli w tegorocznej klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski Juniorów w Pool Bilard - Kielce 2013. Tym samym powtórzyli sukces sprzed roku, kiedy to aż pięć złotych krążków powędrowało do naszego klubu. Tym razem kielczanie wywalczyli 9 medali, w tym 4 złote.
czytaj więcej
Poniedziałek, 29.04.2013
Bilard Sport Amator Challenge
Piotr Kucharski znów najlepszy
czytaj więcej
Poniedziałek, 29.04.2013
Mistrzostwa Polski Juniorów 2013
Majowy długi weekend będzie obfitował w wiele bilardowych emocji. W ciągu pięciu dni w Kieleckim Centrum Bilardowym rozstrzygnie się walka o medale oraz nominacje do Kadry Narodowej. Mistrzostwa Polski Juniorów, bo mowa właśnie o tym turnieju, rozpoczynają się już 1 maja. W zawodach wystartuje ponad 80 zawodników reprezentujących 36 klubów z 11 województw.
czytaj więcej
Poniedziałek, 22.04.2013
Liga Biznesu - trzecia kolejka
Za nami trzecia kolejka spotkań w Świętokrzyskiej Bilardowej Lidze Biznesu. Z pięciu zaplanowanych na ten dzień spotkań odbyły się tylko dwa. Wcześniej poznaliśmy wynik meczu rozegranego awansem, w którym Jędrzejów pokonał zespół Kruk & Rad-Bud 8-5. W poniedziałkowych pojedynkach TVP Kielce pokonało Echo Investment Kielce 8-4, a Nosan wygrał z Domgossem 8-6. Szczególne powody do zadowolenia może mieć drużyna TVP Kielce, która w tym roku osiąga o wiele lepsze wyniki niż to miało miejsce w sezonie 2012. Po wyrównanym spotkaniu w pierwszej kolejce, w którym nieznacznie uległa drużynie Nosanu 8-6, przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo. Mecz z ekipę Echo Investment Kielce rozpoczął ''trener zespołu mediów'' Edward Janaszek, który pokonał Karola Zaleckiego 3-1. W dziesiątkę pojedynek miał bardzo wyrównany przebieg. Mecz pomiędzy Pawłem Staszewskim z Wojtkiem Stachurą (Echo Investment Kielce) zakończył się remisem 2-2. W odmianę 9 bil Leszek Salva pokonał Mirka Nowaka 2-1, po którym zespół mediów prowadził 7-4. W ostatnim pojedynku, o ósmy punkt, Edward Janaszek w parze Pawłem Staszewskim pokonali team Wojtek Stachura, Paweł Chromik 1-0 ustalając wynik spotkania na 8-4.
czytaj więcej
Poniedziałek, 22.04.2013
Contact Cup - trzecia eliminacja
W niedzielę 14 kwietnia w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się trzeci tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich ''Contact Cup'' 2013. Mimo wiosennej aury sprzyjającej bardziej pierwszym plenerowym imprezom do rywalizacji przystąpiło aż 54 zawodników. Największą niespodzianką turnieju był świetny występ bardzo młodego zawodnika z Tarnowa. Dziewięcioletniemu Szymonowi Błażejowi kibicowali wszyscy obecni w klubie. Ten doping poniósł go aż do 5 miejsca. Tym samym Szymon zdobył swój pierwszy puchar w krótkiej, paromiesięcznej karierze. Również młody kielecki gracz, który niedawno pojawił się w światku bilarda zanotował dobry występ. Wiktor Misiak zajął 17 miejsce, ale po drodze pokonywał zawodników o dwie klasy wyżej.
czytaj więcej
Strona 75 z 77
| 1 ... | 74 | 75 | 76 | 77 |