Aktualności
Poniedziałek, 22.04.2013
Contact Cup - trzecia eliminacja
W niedzielę 14 kwietnia w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się trzeci tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich ''Contact Cup'' 2013. Mimo wiosennej aury sprzyjającej bardziej pierwszym plenerowym imprezom do rywalizacji przystąpiło aż 54 zawodników. Największą niespodzianką turnieju był świetny występ bardzo młodego zawodnika z Tarnowa. Dziewięcioletniemu Szymonowi Błażejowi kibicowali wszyscy obecni w klubie. Ten doping poniósł go aż do 5 miejsca. Tym samym Szymon zdobył swój pierwszy puchar w krótkiej, paromiesięcznej karierze. Również młody kielecki gracz, który niedawno pojawił się w światku bilarda zanotował dobry występ. Wiktor Misiak zajął 17 miejsce, ale po drodze pokonywał zawodników o dwie klasy wyżej.
czytaj więcej
Poniedziałek, 08.04.2013
Mistrzostwa Europy w Pool Bilard. Kibicuj Polakom!
Już w środę rozpocznie się nawiększy bilardowy maraton roku 2013. Przez 11 dni w Słowenii rozgrywane będą Mistrzostwa Europy w Pool Bilard.
czytaj więcej
Wtorek, 02.04.2013
Świętokrzyska Liga Biznesu 2013
W ostatni poniedziałek ruszyła czternasta edycja rozgrywek Świętokrzyskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Podobnie jak w ubiegłym sezonie do rywalizacji przystąpiło dziesięć zespołów. W tym gronie zobaczymy po raz pierwszy ekipę Echo Investment Kielce. Zabraknie natomiast drużyny Jacka Surmy. W przypadku dwóch ekip nieznacznie zmianie uległa nazwa zespołu. Drużyna Mirka Głowackiego i Hieronima Siwca nosić będzie nazwę BECHER & HSD, a ekipa Bartka Malczewskiego i Michała Kozłowskiego – Noma idoslubu.pl. W składach osobowych drużyn mamy tylko jedną zmianę. Paweł Styczeń reprezentować będzie ekipę Kruk & Rad-Bud.
czytaj więcej
Poniedziałek, 25.03.2013
Grand Prix Osób Niepełnosprawnych. Michał Kłusakiewicz ze srebrnym medalem.
W sobotę w krakowskim klubie ''Break'' odbyły się zawody, które zainaugurowały tegoroczny cykl Grand Prix Osób Niepełnosprawnych. Świetnie spisał się nasz bilardzista - ''wózkowicz'' Michał Kłusakiewicz, reprezentujący klub Nosan Galeria Echo Kielce. W turnieju przegrał dopiero w finale z Leszkiem Blumczyńskim ze Słupska. Wynik ten dla Michała jest najlepszym w jego dotychczasowej karierze. Wielkie brawa tym bardziej, że już za dwa tygodnie rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy, w których Kłusakiewicz będzie reprzentował Polskę wspólnie z Anatolem Kokoszką z Rzeszowa. Mamy nadzieję, że forma do tych zawodów się utrzyma i Michał zaliczy kolejny udany występ.
czytaj więcej
Poniedziałek, 25.03.2013
Polish 10-ball Open. Skowerski na podium.
Wczoraj zakończyły się pierwsze w tym sezonie zawody z cyklu Dynamic Best of East. Gospodarzami turnieju były dwa kieleckie kluby: Kieleckie Centrum Bilardowe oraz Focus.O pulę nagród wynoszącą 14 tys. złotych walczyło 85 zawodników z Polski, Czech, Słowacji, Bułgarii i Rumunii. Na liście startowej byli jeszcze Ukraincy, jednak silne opady śniegu uniemożliwiły im wylot z Kijowa do Katowic. Ostatecznie więc w turnieju udziału nie wziął Yevgenyi Novosad i Vitaly Patsura.
czytaj więcej
Czwartek, 21.03.2013
Inauguracja sezonu w Lidze Biznesu
W najbliższy poniedziałek 25 marca o godzinie 18:00 rozpoczynamy czternasty sezon rozgrywek Świętokrzyskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Weźmie w niej udział dziesięć drużyn. Po wycofaniu się z rozgrywek ekipy Jacka Surmy stawkę uzupełniła drużyna Echo Investment Kielce.
czytaj więcej
Poniedziałek, 18.03.2013
Contact Cup 2013 - Puchar pojechał do Tarnowa
W niedzielę 17 marca w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się drugi tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup 2013. Tym razem rozgrywany był w odmianę 8-bil. Na starcie stanęło sześćdziesięciu trzech zawodników, znów wysoka frekwencja i nowe twarze, bardzo cieszymy się, że dołączyły do nas młode zawodniczki z Połańca - Aneta Grzyb, Monika Domagała i Roksana Siekierska - a także drugoligowcy z Łodzi Tomasz Malinowski, Przemysław Śpiewak i Sebastian Batkowski.
czytaj więcej
Poniedziałek, 18.03.2013
XX-lecie Polskiego Związku Bilardowego. Maksy rozdane. Babica ''Zawodnikiem XX-lecia''
W sobotę w Grand Hotelu w Kielcach odbyła się VII Gala Sportu Bilardowego, Gala szczególna bo z okazji XX-lecia działalności Polskiego Związku Bilardowego. Podczas oficjalnej części wieczoru wręczone zostały: „Odznaki za zasługi dla sportu", „Wyróżnienia" oraz „Maksy XX-lecia". W ręce Mateusza Śniegockiego powędrowały kluczyki do Chevroleta Spark - nagrody za zwycięstwo w Rankingu Polski 2012. Poznaliśmy również nazwisko ''Zawodnika XX-lecia Polskiego Związku Bilardowego''. Został nim bilardzista Nosanu Galeria Echo Kielce - Radosław Babica.
czytaj więcej
Strona 74 z 75
| 1 ... | 72 | 73 | 74 | 75 |