Aktualności
Poniedziałek, 18.03.2013
Contact Cup 2013 - Puchar pojechał do Tarnowa
W niedzielę 17 marca w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się drugi tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup 2013. Tym razem rozgrywany był w odmianę 8-bil. Na starcie stanęło sześćdziesięciu trzech zawodników, znów wysoka frekwencja i nowe twarze, bardzo cieszymy się, że dołączyły do nas młode zawodniczki z Połańca - Aneta Grzyb, Monika Domagała i Roksana Siekierska - a także drugoligowcy z Łodzi Tomasz Malinowski, Przemysław Śpiewak i Sebastian Batkowski.
czytaj więcej
Poniedziałek, 18.03.2013
XX-lecie Polskiego Związku Bilardowego. Maksy rozdane. Babica ''Zawodnikiem XX-lecia''
W sobotę w Grand Hotelu w Kielcach odbyła się VII Gala Sportu Bilardowego, Gala szczególna bo z okazji XX-lecia działalności Polskiego Związku Bilardowego. Podczas oficjalnej części wieczoru wręczone zostały: „Odznaki za zasługi dla sportu", „Wyróżnienia" oraz „Maksy XX-lecia". W ręce Mateusza Śniegockiego powędrowały kluczyki do Chevroleta Spark - nagrody za zwycięstwo w Rankingu Polski 2012. Poznaliśmy również nazwisko ''Zawodnika XX-lecia Polskiego Związku Bilardowego''. Został nim bilardzista Nosanu Galeria Echo Kielce - Radosław Babica.
czytaj więcej
Wtorek, 12.03.2013
Świętokrzyska Młodzieżowa Liga Bilardowa 2013
W ostatni wtorek w Kieleckim Centrum Bilardowym młodzi bilardziści rozpoczęli siódmy sezon rozgrywek Świętokrzyskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej. Pomimo problemów z jakimi borykają się kluby to w zawodach zobaczyliśmy blisko osiemdziesięciu zawodników. Wysoka frekwencja pokazuje, że bilard nadal cieszy się sporym zainteresowaniem wśród uczniów. Na ten fakt zwrócił uwagę prezes PZBil Grzegorz Kędzierski, który uczestniczył w ceremonii otwarcia turnieju.
czytaj więcej
Środa, 13.02.2013
Łukasz Banasik wygrał pierwszą edycję Contact Cup
W niedzielę 10 lutego w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się pierwszy tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup. Do rywalizacji w odmianę 9-bil zgłosiła się ogromna rzesza miłośników bilarda, tych dobrze znanych jak i wiele nowych twarzy. Na starcie stanęło aż 68 zawodników. Nie tylko bilardziści z Kielc ale również z Ostrowca Świętokrzyskiego, Radomia, Tarnowa, Łodzi, Warszawy i kilku miast śląska. Przed rozpoczęciem Dyrektor Turnieju w związku z dobrymi wynikami w zeszłorocznej edycji postanowił nagrodzić awansem do wyższej grupy zawodowej kilka osób, m.in. Agatę Sidło i Dariusza Rogalę ale ponoć na tym nie koniec... szykują się po dobrym występie kolejne awanse.
czytaj więcej
Strona 72 z 72
| 1 ... | 69 | 70 | 71 | 72 | następna »