Aktualności
Poniedziałek, 20.05.2013
Polska Liga Bilardowa
Weekendowy pogrom... Kielczanie o minionych dwóch dniach będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Zarówno podczas czwartej kolejki II Ligi jak i niedzielnej serii ekstraklasy, zespoły Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Bilardowego nie dopisały na swoje konto ani jednego punktu.
czytaj więcej
Czwartek, 16.05.2013
Polska Liga Bilardowa
Zbliżający się weekend będzie obfitował w ligowe emocje. Rozgrywki rozpoczynamy już w sobotę, kiedy to odbędzie się czwarta kolejka II Ligi. Dwa kieleckie zespoły tym razem zagrają na wyjeździe. Drużyna QS Media zagra z zespołem Metal Fach LP II Sokółka a rezerwy Nosanu Galeria Echo zmierzą się z Break Bilard Club Kraków.
czytaj więcej
Poniedziałek, 13.05.2013
Liga Biznesu - relacja z czwartej kolejki
W Świętokrzyskiej Bilardowej Ligi Biznesu rozegrano blisko połowę spotkań rundy zasadniczej. Jak do tej pory bardzo dobrze radzą sobie ekipy Jędrzejów, Cover i Nosan, które zgromadziły na swoim koncie komplet punktów. W poniedziałkowych meczach czwartej kolejki zespół Jędrzejów pokonał Becher & HSD 8-6.
czytaj więcej
Poniedziałek, 13.05.2013
Dynamic Best of East. Kielczanie rządzili w Pradze.
Drugie w tym roku zawody z cyklu Dynamic Best of East zdominowali reprezentanci Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Bilardowego. Turniej wygrał Tomasz Kapłan, który w finale pokonał Karola Skowerskiego (obaj Nosan Galeria Echo Kielce) 7:3.
czytaj więcej
Poniedziałek, 13.05.2013
Contact Cup 2013
Dariusz Nowicki zwycięzcą czwartego turnieju. W niedzielę 12 maja w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się czwarty tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup 2013. Do gry w odmianę 9-bil stanęło trzydziestu dziewięciu zawodników.
czytaj więcej
Poniedziałek, 06.05.2013
Mistrzostwa Polski Juniorów
Nosan Galeria Echo zwycięża w klasyfikacji medalowej! Zawodnicy Nosanu Galeria Echo Kielce zwyciężyli w tegorocznej klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski Juniorów w Pool Bilard - Kielce 2013. Tym samym powtórzyli sukces sprzed roku, kiedy to aż pięć złotych krążków powędrowało do naszego klubu. Tym razem kielczanie wywalczyli 9 medali, w tym 4 złote.
czytaj więcej
Poniedziałek, 29.04.2013
Bilard Sport Amator Challenge
Piotr Kucharski znów najlepszy
czytaj więcej
Poniedziałek, 29.04.2013
Mistrzostwa Polski Juniorów 2013
Majowy długi weekend będzie obfitował w wiele bilardowych emocji. W ciągu pięciu dni w Kieleckim Centrum Bilardowym rozstrzygnie się walka o medale oraz nominacje do Kadry Narodowej. Mistrzostwa Polski Juniorów, bo mowa właśnie o tym turnieju, rozpoczynają się już 1 maja. W zawodach wystartuje ponad 80 zawodników reprezentujących 36 klubów z 11 województw.
czytaj więcej
Strona 72 z 74
| 1 ... | 71 | 72 | 73 | 74 |