Aktualności
Poniedziałek, 10.06.2013
Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup
W niedzielę 9 czerwca 2013 w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się piąty tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup. Na półmetku rozgrywek do rywalizacji w odmianę 8-bil zgłosiły się 42 osoby, w tym ulubieńcy wszystkich, najmłodsze rodzynki, bilardowy narybek – Martyna Bęben i Szymon Błażej. Cieszy nas też obecność młodych Pań z Połańca – Anety Grzyb i Moniki Domagały. Niestety tym razem młodzież szybko musiała uznać wyższość starszej braci bilardowej. Ale sukcesy młodzieży, których serdecznie życzymy, na pewno nadejdą.
czytaj więcej
Poniedziałek, 10.06.2013
Polska Liga Bilardowa
Udany weekend Nosanu Galeria Echo. Idoslubu.pl bez punktów.
czytaj więcej
Poniedziałek, 27.05.2013
Liga Biznesu - relacja z piątej kolejki
Zespół Jędrzejów z kompletem punktów przewodzi w tabeli Ligi Biznesu. W spotkaniach piątej kolejki byliśmy świadkami kilku niespodzianek. Z trzech drużyn, które do tej pory miały na swoim koncie wszystkie wygrane spotkania, pozostał tylko Jędrzejów. W meczu rozegranym awansem ekipa ta pokonała Contact O/K 8-2.
czytaj więcej
Poniedziałek, 27.05.2013
EPBF Euro Tour. Karol Skowerski blisko podium.
Szesnastu Polaków w turnieju, czterech w strefie pucharowej w tym jeden ćwierćfinał - tak wygląda bilans naszych reprezentantów w zakończonym w sobotę Dynamic Austria Open. Najlepiej spisał się Karol Skowerski z klubu Nosan Galeria Echo Kielce, który przegrał dopiero o awans do półfinału.
czytaj więcej
Wtorek, 21.05.2013
Euro Tour Kobiet
Czupryńska na podium Pucharu Europy! Mistrzyni Europy w 10-bil, Oliwia Czupryńska z klubu Nosan Galeria Echo Kielce, zajęła wysokie 3 miejsce w Kobiecym Pucharze Europy. Nasza reprezentantka wczoraj w strefie pucharowej wygrała dwa pojedynki. Pierwszą rywalką była koleżaka z reprezentacji - Ewa Bąk. Tutaj padł wynik 5:2.
czytaj więcej
Wtorek, 21.05.2013
Bilard w Galerii Echo
Medalistki Mistrzostw Europy w Pool Bilard będą gwiazdami kolejnego bilardowego spotkania w Galerii Echo. Przy stołach zobaczymy więc mistrzynię Europy w 10-bil Oliwię Czupryńską oraz wicemistrzynię Europy w 14/1 Kasię Wesołowską (obie Nosan Galeria Echo Kielce). Ponownie więc czekają nas pokazy gry, magiczne bilardowe triki oraz zabawy przy stole dla klientów i gości największej galerii handlowej w Kielcach. Początek zabawy 25 maja o godzinie 13:00. Jak zwykle jesteśmy na poziomie -1.
czytaj więcej
Poniedziałek, 20.05.2013
Polska Liga Bilardowa
Weekendowy pogrom... Kielczanie o minionych dwóch dniach będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Zarówno podczas czwartej kolejki II Ligi jak i niedzielnej serii ekstraklasy, zespoły Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Bilardowego nie dopisały na swoje konto ani jednego punktu.
czytaj więcej
Czwartek, 16.05.2013
Polska Liga Bilardowa
Zbliżający się weekend będzie obfitował w ligowe emocje. Rozgrywki rozpoczynamy już w sobotę, kiedy to odbędzie się czwarta kolejka II Ligi. Dwa kieleckie zespoły tym razem zagrają na wyjeździe. Drużyna QS Media zagra z zespołem Metal Fach LP II Sokółka a rezerwy Nosanu Galeria Echo zmierzą się z Break Bilard Club Kraków.
czytaj więcej
Strona 71 z 74
| 1 ... | 70 | 71 | 72 | ... 74 |