Aktualności
Poniedziałek, 12.08.2013
XVI Światowe Letnie Igrzyska Polonijne
Bilard zjednoczył Polonię! Za nami historyczna odsłona zmagań o medale w pool bilard w ramach Światowych Igrzysk Polonijnych. Jerzy Półtorak przeszedł do historii jako pierwszy Mistrz Igrzysk Polonijnych w bilard. Sympatyczny duszpasterz, pełniący swą posługę w Nowym Jorku, nie miał sobie równych w rywalizacji w 9 bil.
czytaj więcej
Wtorek, 06.08.2013
XVI Światowe Letnie Igrzyska Polonijne
Komunikat dla uczestników zawodów bilardowych
czytaj więcej
Poniedziałek, 05.08.2013
XVI Światowe Letnie Igrzyska Polonijne
Za nami pierwsze dwa dni Światowych Igrzysk Polonijnych - Kielce 2013 w tym jeden z najważniejszych elementów - uroczyste otwarcie. Ten moment na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy przybyli w sobotę wieczorem na Kadzielnię albowiem wypadł on znakomicie. Były występy artystyczne, zapalenie znicza czy rozłożenie ogromnej biało-czerwonej flagi. Wszystko razem dało naprawdę wspaniały efekt.
czytaj więcej
Sobota, 27.07.2013
Wczoraj wieczorem odszedł dziennikarz Gazety Wyborczej Adam Gołąb.
W piątek wieczorem zmarł nagle Adam Gołąb, dziennikarz "Gazety", w kieleckiej redakcji szefował działowi sportowemu. Miał 39 lat
czytaj więcej
Piątek, 26.07.2013
Mistrzostwa Europy Juniorów w Bilard - Sarajewo 2013
Oliwia Czupryńska i Daniel Macioł ( oboje NOSAN GALERIA ECHO Kielce) rozpoczynają walkę o medale Mistrzostw Europy Juniorów w Bilard.
czytaj więcej
Czwartek, 18.07.2013
Światowe Igrzyska Polonijne - Kielce 2013
Trening z wicemistrzem świata. Małe zmiany w regulaminie rozgrywek.

Rozgrywane po raz pierwszy podczas Światowych Letnich Igrzysk Polonijnych zawody w bilardzie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Do turnieju zgłosiło sie ponad 90 zawodniczek i zawodników. Dla uczestników mamy już wstępny terminarz gier oraz treningów.
czytaj więcej
Poniedziałek, 15.07.2013
Women's Euro Tour
Oliwia Czupryńska ze srebrnym medalem Swedish Open.

Nasza mistrzyni Europy w 10-bil start w Sztokholmie zaliczy do bardzo udanych. Po raz pierwszy w karierze udało jej się awansować do finału rankingowego turnieju Euro Tour dla kobiet.
czytaj więcej
Czwartek, 11.07.2013
Kielecki Serwis Bilardowy
Oddajemy w Wasze ręce nową stronę Kieleckiego Serwisu Bilardowego. Minęło 11 lat od pierwszego uruchomienia strony bilard.kielce.pl. W 2002 roku pierwsza bilardowa informacja pomknęła internetowymi łączami. Od tego momentu serwis raczył Was newsami nie tylko z regionalnych turniejów ale i również informował o wynikach kieleckich bilardzistów na krajowych, europejskich i światowych arenach.
czytaj więcej
Strona 70 z 75
| 1 ... | 69 | 70 | 71 | ... 75 |