Aktualności
Wtorek, 21.05.2013
Euro Tour Kobiet
Czupryńska na podium Pucharu Europy! Mistrzyni Europy w 10-bil, Oliwia Czupryńska z klubu Nosan Galeria Echo Kielce, zajęła wysokie 3 miejsce w Kobiecym Pucharze Europy. Nasza reprezentantka wczoraj w strefie pucharowej wygrała dwa pojedynki. Pierwszą rywalką była koleżaka z reprezentacji - Ewa Bąk. Tutaj padł wynik 5:2.
Medalistki Mistrzostw Europy w Pool Bilard będą gwiazdami kolejnego bilardowego spotkania w Galerii Echo. Przy stołach zobaczymy więc mistrzynię Europy w 10-bil Oliwię Czupryńską oraz wicemistrzynię Europy w 14/1 Kasię Wesołowską (obie Nosan Galeria Echo Kielce). Ponownie więc czekają nas pokazy gry, magiczne bilardowe triki oraz zabawy przy stole dla klientów i gości największej galerii handlowej w Kielcach. Początek zabawy 25 maja o godzinie 13:00. Jak zwykle jesteśmy na poziomie -1.
Weekendowy pogrom... Kielczanie o minionych dwóch dniach będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Zarówno podczas czwartej kolejki II Ligi jak i niedzielnej serii ekstraklasy, zespoły Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Bilardowego nie dopisały na swoje konto ani jednego punktu.
Zbliżający się weekend będzie obfitował w ligowe emocje. Rozgrywki rozpoczynamy już w sobotę, kiedy to odbędzie się czwarta kolejka II Ligi. Dwa kieleckie zespoły tym razem zagrają na wyjeździe. Drużyna QS Media zagra z zespołem Metal Fach LP II Sokółka a rezerwy Nosanu Galeria Echo zmierzą się z Break Bilard Club Kraków.
W Świętokrzyskiej Bilardowej Ligi Biznesu rozegrano blisko połowę spotkań rundy zasadniczej. Jak do tej pory bardzo dobrze radzą sobie ekipy Jędrzejów, Cover i Nosan, które zgromadziły na swoim koncie komplet punktów. W poniedziałkowych meczach czwartej kolejki zespół Jędrzejów pokonał Becher & HSD 8-6.
Dynamic Best of East. Kielczanie rządzili w Pradze.
Drugie w tym roku zawody z cyklu Dynamic Best of East zdominowali reprezentanci Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Bilardowego. Turniej wygrał Tomasz Kapłan, który w finale pokonał Karola Skowerskiego (obaj Nosan Galeria Echo Kielce) 7:3.
Dariusz Nowicki zwycięzcą czwartego turnieju. W niedzielę 12 maja w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się czwarty tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich Contact Cup 2013. Do gry w odmianę 9-bil stanęło trzydziestu dziewięciu zawodników.
Nosan Galeria Echo zwycięża w klasyfikacji medalowej! Zawodnicy Nosanu Galeria Echo Kielce zwyciężyli w tegorocznej klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski Juniorów w Pool Bilard - Kielce 2013. Tym samym powtórzyli sukces sprzed roku, kiedy to aż pięć złotych krążków powędrowało do naszego klubu. Tym razem kielczanie wywalczyli 9 medali, w tym 4 złote.